Bizler 7 yaşında çölyaklı bir kızları olan ve İzmir’de yaşayan anne ve babayız. Kızımızın Çölyak teşhisi sonrasındaki süreçte, glutensiz ürün bulmakta yaşadığımız sıkıntılar neticesinde, tüm marka ve ürün çeşitlerinin tek bir noktada bulunduğu bir market hayalimiz oluştu. Bir süre önce bu hayalimizi hayata geçirerek İzmir Karşıyaka’da ”Glutensiz Nokta” isimli marketimizi açtık. Aynı zamanda güvenli ve keyifli glutensiz alışveriş için e-ticaret sitemizi de faaliyete geçirdik.
 
Bunların dışında online alışveriş yapabileceğiniz, glutensiz tariflere, tüm Türkiye’de glutensiz servis yapan mekanlara ve glutensiz ürün tanıtım videolarına ulaşabileceğiniz, Glutensiz Nokta mobil uygulamamız ile de sizlere hizmet vermekteyiz. Mobil uygulamamızı Apple Store ve Play Store’dan hemen indirebilir, glutensiz beslenen bireyler ile paylaşabilir ve glutensiz hayata siz de destek olabilirsiniz.
 
Amacımız başta çölyaklı aileler olmak üzere, gluten hassasiyeti / intoleransı olan, farklı sağlık sorunlarından dolayı glutensiz beslenme zorunluluğu yaşayan ve glutensiz beslenme bilincinde olan kişilere mümkün olduğunca makul fiyatlarla güvenilir markaları ulaştırmak. Seçtiğimiz bu hedefin oldukça zorlu ve engebeli olduğunun farkında olarak, bugüne kadar dokunabildiğimiz kişilerin yüzlerindeki tebessümden aldığımız enerjiyle yolumuza devam etmekteyiz.
 
Ürünler ve kampanyalar hakkında soru, görüş ve taleplerinizi info@glutensiznokta.com.tr
adresinden bize iletebilir, www.glutensiznokta.com.tr 
adresimizden 7/24 sipariş verebilirsiniz.
 
Satın almış olduğunuz ürünler ve hizmet kalitemizden memnun kalacağınızı umarız.
 
Tekrar görüşmek dileklerimizle…
 
Ebru – Altuğ AYLIKCI