gluten free 1218048 640 2
Biz İzmir’de yaşayan ve 2018 yılında kızları 4 yaşındayken çölyak teşhisi alan Ebru ve Altuğ Aylıkcı. Kızımızın çölyak teşhisi almasının ardından beslenme rutininde tüketmesi zorunlu olan glutensiz ürünleri bulmakta yaşadığımız sıkıntılar, zihnimizde tüm marka ve ürün çeşitlerinin tek bir noktada bulunduğu bir market hayalini doğurdu. Bu hayalimizi kısa zaman içerisinde hayata geçirerek İzmir Karşıyaka'da ''Glutensiz Nokta'' isimli marketimizi açtık. Glutensiz ürünlere ulaşmanın zorluğuyla ilgili edindiğimiz bilinç neticesinde, tüm Türkiye’ye ulaşabilmek adına kolaylıkla ve güvenle alışveriş yapılabilen e-ticaret sitemizi de faaliyete geçirdik.

Bugün geldiğimiz noktada sizlerle birlikte kocaman bir aile olduğumuzu düşünüyoruz. Piyasada bulunan ve güvenilirliğini ispatlamış birçok markanın mevcut ve yeni ürünlerinden sizlerin de faydalanabilmeniz için en kısa zaman içerisinde ürün gamımıza ekliyoruz.  Amacımız başta çölyaklı aileler olmak üzere, gluten hassasiyeti / intoleransı olan, farklı sağlık sorunlarından dolayı glutensiz beslenme zorunluluğu yaşayan ve glutensiz beslenme bilincinde olan kişilere mümkün olduğunca makul fiyatlarla güvenilir markaları ulaştırmak. Hedefimizin oldukça zorlu ve engebeli olduğunun farkında olarak, bugüne kadar dokunabildiğimiz kişilerin yüzlerindeki tebessümden aldığımız enerjiyle yolumuza devam ediyoruz.

Ürünlerimizi kolaylıkla inceleyerek online alışveriş yapabileceğiniz web sitemizin yanı sıra, dilediğiniz yerden dilediğiniz zaman güvenilir alışveriş imkanı sağlayan bir diğer kanalımız da Glutensiz Nokta mobil uygulamamız. Uygulamamız ürünlerimizin yanı sıra glutensiz tariflerden tüm Türkiye’de glutensiz servis yapan mekanlara ve glutensiz ürün tanıtım videolarına kadar birçok faydalı bilgiyi barındırıyor. Mobil uygulamamızı Apple Store ve Play Store’dan hemen indirebilir, glutensiz beslenen bireylerle paylaşabilir ve glutensiz hayata siz de destek olabilirsiniz.

Ürünler ve kampanyalar hakkında soru, görüş ve taleplerinizi info@glutensiznokta.com.tr adresinden bize iletebilir, www.glutensiznokta.com.tr adresimizden 7/24 sipariş verebilirsiniz.
 

Bu ailenin bir parçası olmanızdan mutluluk duyacağımızı belirtir, satın aldığınız ürün ve hizmet kalitemizden memnun kalacağınızı umuyoruz…

Sağlık ve mutlulukla kalın…

Ebru – Altuğ AYLIKCI

GLUTENSIZ NOKTA GLUTENSIZ PUAN